O Nas

Aneta Mieszczyńska – logopeda

Aneta MieszczyńskaZ wykształcenia i zamiłowania jestem logopedą oraz psychologiem. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS (specjalność psychologia kliniczna), Logopedię na Uniwersytecie Wrocławskim, Filologię Polską (specjalność teatrologia) na Uniwersytecie Wrocławskim, Podyplomowe studia Dziennikarstwa i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

Z logopedią jestem związana od 2006 roku. Prowadziłam zajęcia w licznych ośrodkach szkoleniowych oraz placówkach oświatowych w Polsce i za granicą m.in. Thornton College, Österreich Institut, Klub Dziecka i Rodzica Kid’s Corner, Klub Malucha Tęczowa Przystań, Integracyjny Punkt Przedszkolny Lepszy Start, Przedszkole Mini Mini, Tomcio Paluch, Zespół Szkół nr 15 we Wrocławiu, Ośrodek Psychostymulacji we Wrocławiu. Od 2010 roku prowadzę Gabinet Logopedyczny Kropka. We Wrocławskim Teatrze Lalek odpowiadałam za działalność Dziecięcej Akademii Artystycznej, co pozwoliło mi na połączenie dwóch pasji: teatru i pracy z dziećmi. Specjalizuję się także w szkoleniach z zakresu emisji głosu i wystąpień publicznych. W wolnym czasie zwiedzam świat, czytam literaturę reportażową i odkrywam kino europejskie.

Anna Trojańska – logopeda, pedagog.

Anna TrojańskaJestem logopedą, pedagogiem i Certyfikowanym Terapeutą Dysleksji.
Ukończyłam Logopedię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Opolskim. Doświadczenie zdobywałam w placówkach oświatowych i terapeutycznych m.in. Szkole Podstawowej nr 118 we Wrocławiu, Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym Akademia Skrzata, Pracowni Opiekuńczo-Rozwojowo-Terapeutycznej dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu, Specjalistycznym Ośrodku Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z wadą słuchu we Wrocławiu, Wrocławskim Ośrodku Psychostymulacji oraz prywatnym gabinecie logopedycznym.

Specjalizuję się w terapii wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz dysleksji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach m.in. Metoda Dobrego Startu I, Certyfikat Terapeuty Dysleksji, Jąkanie - jak można pomagać, Praca z dzieckiem nadpobudliwym psychoruchowo z deficytem uwagi, Ocena i profilaktyka zaburzeń oraz wspieranie rozwoju dzieci w wieku 1-6 lat, Techniki relaksacyjne, Drama i Logorytmika w teorii i praktyce. Wczesna interwencja logopedyczna dzieci do 3 roku życia praktyka bez teorii.

Na swoich zajęciach zapewniam indywidualny plan terapii wsparty kreatywnymi zabawami i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi.

Wolny czas poświęcam literaturze, kinematografii, przedstawieniom teatralnym oraz podróżom.

Katarzyna Protaś – logopeda, pedagog.

Katarzyna ProtaśJestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Specjalna o specjalności logopedia oraz pedagogika wczesnoszkolna. Doświadczenie zdobywałam w licznych warszawskich placówkach oświatowych m.in. Gabinecie Terapii Pedagogicznej Radosne Elfy, Zespole Szkół Integracyjnych nr 76 w Warszawie, Szpitalu Grochowskim w Warszawie.

Stale rozwijam swe umiejętności uczestnicząc w wykładach, warsztatach i szkoleniach m.in.: VB-MAPP: Ocena umiejętności i planowanie terapii, Efektywność terapii behawioralnej w nauczaniu dzieci o nietypowym rozwoju, Metody pracy z dziećmi autystycznymi, Praktyczny warsztat integracyjny Logopedzi Logopedom. W swojej pracy wykorzystuję wiele metod, starając się by każde zajęcia były ciekawe, dopasowane do potrzeb i możliwości klienta oraz aktualnego etapu terapii. Interesuję się śpiewaniem i sztuką kulinarną.