Aneta Mieszczyńska - logopeda, psycholog

34 Aneta 4557Z wykształcenia i zamiłowania jestem logopedą oraz psychologiem. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS (specjalność psychologia kliniczna), Logopedię na Uniwersytecie Wrocławskim, Filologię Polską (specjalność teatrologia) na Uniwersytecie Wrocławskim, podyplomowe studia Dziennikarstwa i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

więcej...

 Z logopedią jestem związana od 2006 roku. Prowadziłam zajęcia w licznych ośrodkach szkoleniowych oraz placówkach oświatowych w Polsce i za granicą m.in. Thornton College, Österreich Institut, Klub Dziecka i Rodzica Kid’s Corner, Klub Malucha Tęczowa Przystań, Integracyjny Punkt Przedszkolny Lepszy Start, Przedszkole Mini Mini, Tomcio Paluch, Zespół Szkół nr 15 we Wrocławiu, Ośrodek Psychostymulacji we Wrocławiu. Od 2010 roku prowadzę Gabinet Logopedyczny Kropka. We Wrocławskim Teatrze Lalek odpowiadałam za działalność Dziecięcej Akademii Artystycznej, co pozwoliło mi na połączenie dwóch pasji: teatru i pracy z dziećmi. Specjalizuję się także w szkoleniach z zakresu emisji głosu i wystąpień publicznych. W wolnym czasie zwiedzam świat, czytam literaturę reportażową i odkrywam kino europejskie.

Olga Szozda-Budiel – logopeda, pedagog

Olga Studia magisterskie ukończyłam na kierunku Pedagogika Ogólna, specjalność Terapia Pedagogiczna w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji TWP we Wrocławiu. Następnie uzyskałam tytuł Logopedy na studiach podyplomowych w WSB we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca i pedagog w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej we Wrocławiu oraz w prywatnym gabinecie logopedycznym. Specjalizuję się w terapii wad wymowy, opóźnionym rozwoju mowy, symultaniczno – sekwencyjnej nauce czytania a także w terapii pedagogicznej.

więcej...

 Logopedia jest moją pasją, w związku z czym stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach m.in.: Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania, Programowanie języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji, Terapia Neurobiologiczna, Terapia ręki I i II stopnia. W swojej pracy wykorzystuję różnorodne metody adekwatnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci oraz osób dorosłych. Wolny czas poświęcam rodzinie, literaturze i podróżom.

Magdalena Pietrowicz – logopeda, neurologopeda, pedagog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta

 

34 Magda Pietrowicz 4718Studia logopedyczne ukończyłam na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego w 2012 roku. W tym samym roku ukończyłam również studia na kierunku edukacja osób niepełnosprawnych. Uzupełnieniem moich kwalifikacji terapeutycznych było ukończenie studiów podyplomowych z socjoterapii w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka.

 

więcej...

 Początkowo doświadczenie jako logopeda zdobywałam w szczecińskich przedszkolach i stowarzyszeniu zajmującym się rehabilitacją dzieci i młodzieży z głębokimi niepełnosprawnościami. Od kilku lat pracuję jako logopeda oraz nauczyciel oddziału przedszkolnego w jednej z wrocławskich szkół publicznych. Logopedia jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach. W 2017 roku rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku neurologopedia kliniczna na Uniwersytecie Wrocławskim. W swojej pracy zwracam uwagę na skuteczność i kreatywność terapii. Uważam, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest indywidualnie dobrana terapia. W wolnym czasie poświęcam się literaturze i podróżom.

Natalia Dębowska – logopeda, pedagog

natalianewStudia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią ukończyłam na Wydziale Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Katowicach. Następnie ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie- kierunek logopedia. Doświadczenie zdobywałam w krakowskich przedszkolach oraz na dwuletnich praktykach zawodowych w Centrum Metody Krakowskiej. Po przeprowadzce do Wrocławia pracowałam jako nauczyciel logopeda w przedszkolu Mokronosek. Obecnie jestem nauczycielem i logopedą w szkole podstawowej Dialogu Kultur. Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz kwalifikacje.

wiecej...

Moją pasją jest teatr, z którym jestem związana od 7 roku życia. Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i to do niego trzeba dobrać odpowiednią metodę terapeutyczną. W pracy wykazuję dużo ciepła i empatii.

Image
© 2018 Gabinet Kropka. All Rights Reserved. Designed By RoMa